Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

27.06.2012

Oben'in Minnoşları

Yazıma "Dita bana lütfen kızmaaa!" diye başlamak istiyorum. Çünkü daha prensesimize bir yayın hazırlamamışken onun sokaktaki arkadaşlarını yazıverdim bile. Sürekli diğer minnoşların fotoğraflarını paylaşan babanın yüzünden oldu vallahi Dita, onu tırmıklayabilirsin. :)   

 

 Özellikle hayvanlara karşı bu kadar duyarlı olması, bize de bir şeyler yapmamız gerektiğini her fırsatta hatırlatması ve onlar için çeşitli projelerde yer alması onu diğer ünlülerden her zaman farklı kıldı. Bir insanın her şeyi ve herkesi sevebileceğini Oben'den öğrendim ben. (Birde tanımadan sevmeyi)
  Öyleki kedi - köpeğe bile dokunamadığım halde telefonumda Dita'nın fotoğraflarını saklıyorsam bu Oben'in sayesindedir. Kedileri severim Oben'den ötürü gibi oldu biraz ama gerçekten öyle.


O bu fotoğrafları paylaştıkça Twitter'da kedisi - köpeği kaybolan ya da sokakta yaşayanlara ev arayan, zor durumda olan hayvana nasıl  yardım edebileceğini soran onlarca tweet alıyor hergün.
 İnsanların komşularına bile tahammül edemediği şu zamanda, sokaktaki kedileri besliyor. Sanıldığı gibide hiçbir kediden nankörlük görmüyor. Yani onun kalbi o kadar büyük ki, hepimize yer var canlar. Nefes alın yeter. Ama hakkıyla alın:)


Bu olayy yaa :) Baktıkça gülüyorum..  

Not: Oben, Twitter ve İnstagram'da minnoş fotoğrafları paylaştıkça bu yayın güncellenecektir.10.06.2012

Oben's Love MDNA..

Aylardır bir gözü takvimde yaşayan Oben, 7 Haziran günü nihayet Madonna'sına kavuştu.
O güne kadar Madonna ile ilgili atılan tweetleri görmezden geldi, şarkı listesine ve konser görüntülerine göz atmayı bile düşünmedi. Yani her şeyi o geceye bıraktı.
Birde ona içten bir mektup yazdı.
  Benim konseri izlerken Madonna'dan başka düşündüğüm tek şey Oben'in o an ki mutluluğuydu. Yanında değildim ama heyecanına ortak oldum. Sevdiğin insanın mutlu olması seni de mutlu eder derler ya, gerçekten öyleydi.
Umarım birgün bize Madonna'nın yanından tweet atar. :)

Konser öncesi arkadaşlarıyla evinde mini bi' Madonna partisi yaptı.

 TT Arena'da olan konsere sarı şortu, kırmızı ayakkabısı ve şirin bir t-shirtle katıldı.
(Galiba bir ara ayakkabılarını çıkarıp dansetmiş:)Sonra da kendini Madonna'ya bıraktı.

pic.twitter.com/smKycXteKonser sonrası da Habertürk'teki Gün Ortası programına telefonla bağlanarak konser hakkındaki düşüncelerini canlı canlı dile getirdi. Telefon bağlantısını dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Dünde köşesinde de şunları yazdı:


Perşembe gecesi ben de Madonna tarafından büyülenip eve yollanan kesimdendim. Bekleyişimiz biraz uzun sürdü sayılır, yer kapma bahanesiyle 18.30 gibi girdiğimiz stattaki konser 22.00'de başladı. İçeride ilk Demet Akalın gözüme çarptı. Devamı için tıklayınız...
Ultra Tech Fashion Party

Dikkat ettiyseniz işini severek yapan insanların başarısız olma gibi bir ihtimalleri yoktur. Evet Alex'in her yaptığı işe önyargıyla yaklaşıyorum. Biliyorumki yine başaracak, yine konuşturacak ve yine farkını ortaya koyacak..
 Nitekim bu gece de öyle oldu. Nefis bir manzaraya karşı DiscOben'in müzikleriyle zevkli bir gece geçirdik. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
İkramlar ve mankenlerin kıyafetleri oldukça iyiydi.


 Geceye Deniz Berdan, Arzu Kaprol, Fettah Can, Didem Soydan gibi birçok ünlü isim katıldı. 

Tabii ben gene rahat durmadım ve Oben'i öpüverdim :)


 
Ama Oben'de pek rahat durmamış. Arzu Kaprol'ün aksesuarını boynuna geçirivermiş :) 
ŞirinOben o gece ilk kez Tarkan'ın Aşk Gitti Bizden şarkısını çaldı ve farkettimki çoğu kişi ezberlemiş bile. Adını Kalbine Yaz'ı geçecek mi hep birlikte göreceğiz.Son olarak Can Direkli'nin hazırlağı bu kolaj gecenin özeti niteliğinde olmuş.


 9.06.2012

Doğa Dostu Oben!
Geçtiğimiz ay hayvanlar için bir kampanyada yer alan Oben, bu kez doğa için verdiği pozlarla karşımızda. Hayvanseverliğinin yanında doğasever biri olduğunu National Geographic Channel'ın doğayı koruma temalı projesinde Mehmet Turgut'a poz vererek göstermiş oldu. Gördükki canlı olan her şeye karşı kocaman bir sevgi besliyor.

 Ve kamera arkası görüntüsündeki bu gülümsemesiyle de içinden gelerek yaptığı çok belli oluyor.
Ayrıca modellik ruhunda var :)Çekim sırasında mesajını verdiği videoda oldukça güzel konuşmuş.


Medyada geniş yer bulan bu çekimin bir haberini hem Oben'den başka kimlerin yer aldığını hemde detayları öğrenin diye yayınlamak istedim.
Ha unutmadan fotoğrafları çok beğendim:)Kaynak: derinmedya.comÜNLÜLER BELGRAD ORMANI'NDA POZ VERDİ.

National Geographic Channel’ın herkesi çevreye karşı duyarlı olmaya davet ettiği kampanya için birbirinden ünlü isimler fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçti.
Belgrad Ormanı’nda gerçekleştirilen çekimlerde çevreye duyarlı isimler bir yandan objektiflere poz verirken diğer yandan National Geographic Channel kameralarına çevreyi koruma mesajları verdiler.
Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen ve Nazlı Tolga bu projeye destek veren isimler oldu. Tüm fotoğrafları çeken Mehmet Turgut kendisi de bu proje için kamera karşısına geçti.
Fotoğrafları görmek için tıklayın
Projenin şeref konuğu ise Muazzez İlmiye Çığ oldu. Çevre duyarlılığı konusunda oldukça hassas olan Çığ, bu konuya dikkat çekmenin önemini vurguladı.
Kendinize gösterdiğiniz özeni, doğaya da gösterin” sloganının esas alındığı projede ünlüler birbirinden şık kıyafetlerle doğada poz verdiler. Ortaya çıkan bu görüntüler başta National Geographic Channel olmak
üzere Fox International Channels bünyesindeki tüm kanallarda gösterilecek.