Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

12.06.2015

#buyuknekadarbuyuk GÖRMEYE VAR MISINIZ?


Bloga bu yazın kitabı düştü! Artık yaz gelebilir. Ve lütfen bir an önce gelsin :)
Otobüste, uçakta, otel odasında, yazlıkta ya da evinin balkonunda okuyacak bir kitap daha var artık. Rengini güneşten almış, konusunu tamamen
Oben'den! OBEN BUDAK’tan BÜYÜK Gerçekler

Artık Kadınların Tek Rakibi Kadınlar Değil

Yıllarca inişli çıkışlı, vurdulu kırdılı devam eden bir ilişkinin ardından Bige'yle Fransız asıllı Adrien yollarını ayırdı. Tabii bu çok da kolay olmadı çünkü zor kadından zor ayrılınır. Evet. Bige, zamanında büyük aşkının kafasında 106 ekran televizyon kırmaya kalkışmış olabilir. Ama Adrien da 21'likleri götürürken hayat ona güzeldi. Nihayetinde arıza Bige'nin atağı; Le Grandiose'un, namıdiğer Büyük Adrien'ın ise yatağı meşhurdu. Yine de birbirlerine duydukları aşk, tutku, şefkat ve hatta şiddet hiç bitmedi. Araya giren yıllara ve onlarca insana rağmen. 
Yeni yeni aşklara yelken açtıklarında bile onlar hep birbirlerine aitti. Sadece bunu anlamaları için en azından bir duşakabinin ve birkaç kalbin kırılması gerekiyordu. 
Oben Budak, Büyük'te, tıpkı Falan Filan ve Hayvan'da olduğu gibi, insanların iç dünyasına ışık tutuyor, duygusal gelgitleri analiz ediyor, gülümsetiyor, düşündürüyor, kızdırıyor, merak uyandırıyor ve okurun zihninde iç gıcıklayıcı bir kapı aralıyor. Büyük'teki 'tokat' sizi de büyüleyecek!


 

Falan Filan - Büyük'ü aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder