Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

22.07.2012

Bige, yolun açık olsun bebeğim!

Selam. Ben Bige'nin size 96. sayfada bahsettiği ofis arkadaşı İrem. Benden bahsetme şeklinden birbirimizden pek hazetmediğimizi anlamışsınızdır. İtiraf etmeliyim, Bige'yi yıllardır içten içe kıskanırım. Her ortamda farkedilmesi, istediği adamı elde etmesi, işinde başarılı olması benim ona karşı hep cephe almamı sağladı. Ona "İyi beklemeler" derken de biliyordumki Emre gelecek ve onu alacaktı. Nitekim gelip aldıda. Yine de onu biraz olsun sinir etmek hoşuma gitti. Oradan bakınca bu kız da amma gıcıkmış diye düşünmeyin. Biz kızları bilirsiniz işte hem birbirimizi çekemeyiz hemde hayatımızda olan her önemli gelişme için hemen telefona sarılıp bir an önce anlatma derdine düşeriz. Gerçi Bige her zaman çok güçlüydü, birbirimize hiç ihtiyacımız olmadı ama olsun. Onun bir anlık umutsuzluğa kapılıp sinir olması bile bana yetti. Ama biliyorumki Emreyle de dikiş tutturamayacaktı.
Bu aralar sürekli iş gezilerine gitmesi nedeniyle çok fazla görüşemesek de Facebook'taki iletisine yazdığına göre Londra'ya gidiyor sanırım. Tek ve büyük aşkı Adrien'den yediği darbe sonrasında kendine gelemedi bir türlü. Araya birkaç tane çıtır attığını duydum ama Londra'ya gidecek kadar aşık olabileceğini düşünmemiştim. Neyin peşinde olduğunu bilmiyorum ama umarım o sümsük Adrien'e geri dönmez. Nede olsa birkaç gün sonra duyulur neler yaptığı da, ona dönerse eğer bu kızda hiç akıl yok der, arar küfür ederim. Aman canım neyse ne, banane. Güle güle git tatlım, ben hep buralardayım!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder