Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

22.10.2012

2. Falan Filan İmza Günü / Trump Towers

Günlerdir duyurduğumuz 2. Falan Filan vakası için Cumartesi günü Trump Towers'taydık. Alışveriş merkezi olmasına rağmen çoğumuzun imza günü için ilk kez gittiği Trump Towers'ın sessiz sakin ortamına gülüşmelerimizle neşe kaynağı olduk. Yoksa gidilecek gibi değil maalesef.


Her zamanki gibi o kocaman gülümsemesiyle karşıladı bizi sevgili Oben'imiz. Biraz rahatsızdı ama yeşilçayla filan idare etti. Kitaplarını imzalatmaya gelenlerin söyledikleriyle çok mutlu oldu. İmza atmaktan kırmızı kalemlerinden bir tanesi bitti hatta :)Fotoirem yine işbaşındaydı tabii. Anı durdurabildiysek ben hala Cumartesi günündeyim mesela ;)Bu da "İki Oben Bir Ben" konseptli fotoğrafımız ama sol arkadaki Oben'i hesaba katmamışız :) Hatta dilek bile tuttum ama söylemem :)
Sağ taraftaki fotoğraftakilerde benim en tatlı arkadaşlarım. Bige'nin saçından tutmuşum ama olsun :)


                                                                               Bu yakışıklı ise Allen Hulsey..

Benim oraya giderken en önemli görevlerimden biri her zamanki gibi ortamı sizlere karelerle anlatmak. İşte burada da çok sevimli bir okuruyla konuşuyordu. Gizlice çektim bu fotoğrafı. Yazıyı okuyorsan selam şirin kız:)Gördüğünüz üzere Oben bitki çayını yudumlarken sohbet eşliğinde imzaladı kitaplarını. Hatta bir ara öyle dalmışım ki konuşmaya nerede olduğumu bile unutmuşum :o 
İşte ben o dakikalarda kadınların içlerini neden Oben'e döktüğünü birkez daha iyi anlamıştım. ;) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder