Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

4.11.2012

Oben Budak'ın Takım Elbise Şıklığı

Yaptığı işler kadar giyim tarzıyla da her zaman ilgi odağı olan ve kıyafetlerinde yenilik yapmaktan çekinmeyen Oben Budak'ın stili birçok erkeğin cesaret edemediği türden. Günlük hayatında rengarenk çorapları, zaman zaman boynuna taktığı fuları ve sıradışı ayakkabılarıyla görmeye alışsak da Cumartesi günleri Habertürk 'te Esin Övet ve Özge Ulusoy'la birlikte sunduğu Alt Üst Muhabbetler programındaki stili bize şehir erkeğinin takım elbise şıklığını gösteriyor. 

Tabii stilinde sevgili arkadaşı Alexander Kokoskerya'nın payı büyük. Her hafta giydiği kıyafetlerin stylingi Alex'e ait. Papyon, mendil ya da yakasına taktığı orkide ile ufak detaylarla fark yaratmayı seviyor Alex. Erkekler yafet konusunda kadınlar kadar çeşide sahip olmadıkları için hep aynı tür şeyleri giymiş gibi görünse de ben en çok renkli çoraplarını seviyorum Oben"in. Favorimse "Falan Filan" rengi ;)


Durum böyle olunca da her hafta Oben'in programda giydiği kıyafetleri paylaşmak ve beylere takım elbise şıklığını göstermek istedim. Herkese biraz Oben Budak cesareti diliyorum :)


     1. Hafta
2. Hafta

3. Hafta  
 4. Hafta


5. Hafta

Bu yazıyı hazırlamam da çektiği fotoğraflarla bana destek olduğu için Alex'e çok teşekkür ederim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder