Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

20.01.2013

Adam In Town | Onun Gibisini Görmediniz!
Türkiye’nin en stil online erkek moda dergisi “adamintown.com”, özel röportajlar, moda ve stil çekimleri, trend haberleri ve stil önerileri ile Şubat'ta okuyucularıyla buluşuyor...

Türkiye’de erkek modasının yönünü belirleyen moda editörü Alexander Kokoskeriya ve trendsetter Oben Budak güçlerini birleştirerek dijital yayıncılığa yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar dünyanın önde gelen dergileri için stil çekimleri yapan ve erkek modası üzerine uzmanlaşan Kokoskeriya yeni projesinde, erkek modasının inceliklerini farklı bir bakış açısıyla anlatıyor. 

Her ay ünlü bir ismin kapakta yer alacağı online dergide, erkek modasının önde gelen tasarımcılarından Hatice Gökçe ilk kez bir yayında köşe yazarak, tasarımcı gözüyle erkek modasını yorumlayacak. Moda blog yazarı Koray Caner Öztürk'ün yazılarıyla eşlik edeceği “adamintown.com” her ay ünlü bir ismi de konuk yazar olarak ağırlamaya hazırlanıyor. Dünyanın en büyük metropollerinden Milano, Londra, Paris, Moskova ve New York’ta bulunan “Adam”ın stil editörleri moda ve şehir hayatını irdelerken, “Adam”ın ayrılmaz parçası “Eve”de kadın gözünden erkeklerin dünyasına yeni bir kapı açıyor.

Alanında uzman ve birçok başarılı işe imza atan isimlerin yer aldığı “adamintown.com” ekibinin Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Oben Budak, köşe yazıları ve özel röportajlarıyla gündemi değiştirmeye hazırlanıyor. “adamintown.com”un Moda Direktörü Alexander Kokoskeriya ise birbirinden farklı prodüksiyonlarla gerçekleştirilecek moda çekimlerinin yanı sıra her hafta başka bir erkek starın giyim tarzını acımasızca eleştireceği "Call 911" köşesi ile kuralları yıkmaya hazırlanıyor.Takip etmek için:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder