Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

16.03.2012

İstanbul İçin DiscOben Vakti // Oxxo & Rehab

Bir gecede iki partiyi layıkıyla kim yapabilir, bir düşünün bakalım. Yapsa da her ikisini de aynı enerjiyle ve kişilerle kim devam ettirebilir?
 Ya da delicesine dans ettirip, sizi baştan çıkarabilecek müzikleri kim sıralayabilir?

Cevabı basit; 

   DiscObeennn :) Hala DiscOben'le eğlenmediyseniz çok şey kaçırdınız demektir. O gece de çaldı, söyledi, hopladı - zıpladı deli gibi dans etti. Arada "Obbeenn" çığlıklarımıza maruz kaldı. "Haydi bana poz ver" dediğimde gülümsedi, bizi mutlu etti.
 Deli gibi dans etti dedim ama birazdan göreceğiniz fotoğraflardan da anlayacağınız üzere delilik konusunda bizim de ondan aşağı kalır yanımız yok aslında. Bunların başımıza geleceğini bile bile Oben nereye biz oraya dedik ve eğlenmeye Oxxo Fashion Party'den başladık. 


          Oxxo ekibi çok iyi hazırlanmıştı geceye. Bizi kapıda karşılamakla kalmayıp, tek tek ilgilendiler. İkramları, garsonları ve hediyeleri çok tatlıydı. Sevdik sizi :)   
Sağ üst köşedeki fotoğrafta duran adamların yüzü neden yok derseniz, tutturamamışım. :)

                           


Yerlere içkileri döktük, fotoğraf çekindik, Love Me Back'te çıldırdık...
(Tabii birde tweet attık.:)


Feriha'nın Halil'ini de aramıza aldık ve normale döndürdük.  Hatta sonrasında Rehab'te  tedavi ettik :)


Oxxo'yu fethettikten sonra sıra Rehab'e geldi. 
Aşağıda gördüğünüz afiş o gece için özel tasarlanmış. Çokta şirin olmuş:)

Rehab'in girişindeki avize çok şık bir detaydı. İçeride ne ile karşılacağınız kapısından belli oluyor. Kalite!DiscOben, Oxxo'dan hepimizden önce çıkıp Rehab'a heyecanla gitti. Yine yüzünde o kocaman gülümsemesiyle bizi karşıladı.  
Birde sevgili arkadaşları Didem Özgen ve Esin Övet'i bulunca keyfine diyecek yoktu. Bu arada Dido ve Mert birlikte süper bir iş çıkarmış. Terapimizin ilk seansından çok mutlu ayrıldık.
We Love Dido :)
Didem, Oben
Esin, Didem, ObenKoko hep bizimleydi. Onu saymıyorum :)

Esin, Mert


Tweetcibaşı :)
Mert ve Melekleri :)

O gece eğlencede zirveyi tattık. Yine DiscOben markasını onayladık. Bu sebepten; 
 DiscOben'imiz en iyi çıkış yapan DJ ödülünü henüz kucaklayamasa da, biz onu sevgimizle kucaklıyoruz. Oscar goess tooo DiscObeennn :pHiç yorum yok:

Yorum Gönder