Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

27.03.2012

Keyifli Bir Haftasonu - Vodafone Red Weekend // ELLE Türkiye

DiscOben yine kar kış demedi ve eğlendirmek için soluğu Kartalkaya'da aldı. Oralara yazı getirdi, dağlara adını yazdı.
Bu keyifli haftasonunda ona sevgili arkadaşları Alexander Kokoskeriya, Koray Caner ve Deniz Özgün eşlik etti. Neden keyifli dediğimi aşağıdaki fotoğraflardan anlayacaksınız ama kıskanmak yok! ;)

Şimdi okuyacağınız yazıyı da bu seferlik ben değil Koray Caner yazdı. Ben de onun muhteşem bloğu  koraycaner.com  'dan sizler için kopyaladım. 

Koray'a teşekkür eder, keyifli okumalar dilerim. :)

Oben'in Elle Dergisi'nden bugün çektiği fotoğraf


Snow White in Red Weekend

Daha önce karda kışta kendimi kaybedip bu kadar mutlu olacağımı söyleseler, sanırım inanmazdım. ELLE Türkiye’nin Vodafone Red işbirliğiyle gerçekleştirdiği Red Weekend benim karla kışla barışmamı, soğuktan şikayet etmeden eğlenmemi ve en önemlisi bir sürü yeni isimle tanışmamı sağladı; daha ne olsun?
Bu kocaman iki güne sığdırdıklarımızdan bazıları: yolculukta bile blog yazma çabası, saçın başın dağılmasına takmadan yerlerde yuvarlanmak, gerçekten eğlenmek ve keyifli bir kaçamak için orada olan isimler, birbirini çok uzun zamandır tanıyormuşcasına rahat sohbetler, Swiss fondü’de yemek yeme çabası, kar körlüğü, saçı sakalı salıp dağ adamı olmak, masalar üzerinde deli gibi dans etmek, karlar üstünde sucuk ekmek, bol bol sıcak şarap, biraz moda dünyası dedikodusu, bir kaç kayak hikayesi, belki gizli afterparty telaşları, bol bol kahkaha, her şeyiyle muhteşem (hatta belki kar tatiline aşina olanlar için lüks) bir otel, Su ile çok eğlenen Pınar Altuğ, aile saadeti tadında karın keyfini çıkartan Deniz Berdan, benimle masalar üzerinde dans etmekten çekinmeyen Hatice Aslan, Hande Ataizi ve Işın Görmüş, ekibin yakışıklıları Kenan Ece ve Serkan Altunorak, tabi ki en çok eğlenen DJ Oben  Budak, kara kışa en alışık Alexander Kokoskeriya, Mehmet Yılmaz’dan bir daha duymak istediğim ‘Akşama Geleceğim’ türküsü..
ELLE Türkiye ve Vodafone Red ekiplerini kutlamak gerek, aşağıdaki gibi hatıralara sahip olmamızı sağladıkları için. (Görsellerin ilk bölümü bana, diğer kısmı ise yetenekli fotoğrafçı Deniz Özgün‘e. Bu eğlenceli kaçamakla ilgili tüm detayları ELLE Türkiye Nisan sayısında bulabilirsiniz.)
Kartalkaya
Kaya Palazzo
Red Red Red
Alex the Snowman
Fondue For Four
Snowy Self
Pınar & Su & KorayCaner
Alex & Hatice & Ahmet & KorayCaner
Tabu!
Just Lookin’
DJ DiscOben
Işın & KorayCaner & Ayşe & Alex
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder