Kedisi Dita'yı, Madonna'yı ve güneşli havayı sever. Kısaca tarifi "Columnist, author, DJ, born in İstanbul, leo, big, bold, beautiful, star & rich'dir.

1.05.2012

18. Kral Tv Müzik Ödülleri / Kırmızı Halı Sunumu

Oben Budak, bu kez dün akşam gerçekleşen 18. Kral Tv Müzik Ödülleri'nde kırmızı halı sunumuyla karşımızdaydı. Hafta içerisinde bu haberi duyurduğundan beri Twitter'da herkesi heyecan sardı. Onun televizyonda daha çok görünmesini isteyenler birkaç saatlik yayınla hasret gidermiş oldu.
Kral Tv'de yıllar önce VJ'lik deneyimi olduğundan, nasıl sunacağından çok ne giyeceği merak konusu olmuştu. O yüzden önce Oben ne giymiş ona bakalım derim:)

(Fotoğrafların kalitesi çok kötü ama beni affedin.. Televizyondan ancak bu kadar oldu :(
Ezra+Tuba'nın bu gece için tasarlamış olduğu beyaz takım elbise ile karşımızdaydı. Ceketin içine giydiği gümüş renkte yelekle gerçekten çok tarz olmuştu. Hatta Twitter'da yeleğin birçok talibi çıktı:)Bu beyaz takımı siyah beyaz ayakkabılarla kombinlemişlerdi.
Kısacası çok şık ve melek gibi olmuştu.


Gecenin diğer sunucuları Tülin Şahin, Tuğçe Özbudak, Cengiz Semercioğlu, Deniz Akkaya ve Ece Erken de en az Oben kadar şıklardı.
Oben ve diğer sunuculardan sonra kısacık ama keyifli sohbetler gerçekleştirdği kırmızı halı konuklarına bakalım sırasıyla.İlk konuğu Mansur Ark'tı. Gecenin açılışında 90'larda sahneye çıktı.


İkinci olarak Erkan Özerman'ı ağırladı.


Cesur elbisesiyle Kendi üçüncü konuğuydu.


                                                 Kendi'yi yeni bir isim olan Eflatun izledi.


Özgün ve Berksan'ı birlikte ağırladı.                                                    Gökçe'nin elbisesini çok beğendi :)


En iyi film müziği kategorisinde aday olan TNK ile ödül üzerine konuştu.


Manga ile bayağı güldü :)

Halil Sezai'yi konuştuması biraz zor olsa da ağzından birkaç söz aldı tabii:)


Vee asıl bombayı Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu röportajında patlattı.


İlk olarak Eliz'le konuştu.

Eliz'den sonra Murat'la konuşurken takılmadan edemedi. "önümden çekilirsen yayınıma devam edeceğim" dedi.

Yayını bitirdikten sonra gecenin diğer sunucusu Tülin Şahin'le bize öpücük attı:)  Eliz'e sarıldı.  En az kendisi kadar yakışıklı arkadaşları Alex ve Altay'la da gecenin tadını çıkardı. :)

18. Kral Tv Müzik Ödülleri'nin videosunu izlemek isterseniz
buraya tıklamanız yeterli.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder